$1,160,000
6 Hickory Rd, Denville, NJ 07834
- 5 Beds
- 4 Baths
- 1,694 Sq Ft
Last Sold Summary
- $685/SF
- 19 Days On Market
Current Estimated Value $1,115,470
Last Listing Agent Corinne Quinn COMPASS NEW JERSEY, LLC
$1,160,000
6 Hickory Rd, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,115,470
Last Listing Agent Corinne Quinn COMPASS NEW JERSEY, LLC
$705,000
66 Tomahawk Trail, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $704,764
Last Listing Agent Marilyn Bailey BHHS FOX & ROACH
$800,500
73 Fox Hill Rd, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $671,800
Last Listing Agent JANE CONWAY KELLER WILLIAMS METROPOLITAN
$490,000
70 Parks Rd, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $537,410
Last Listing Agent SAMUEL JOHN BURCHILL COLDWELL BANKER REALTY
$375,000
104 Highland Trail, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $383,403
Last Listing Agent Mary Sheeran Keller Williams Realty Metropolitan
$803,030
48 Seneca Trail, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $791,550
Last Listing Agent Mary Sheeran KELLER WILLIAMS METROPOLITAN
$850,000
1 Shongum Rd, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $840,339
Last Listing Agent MICHELLE PEREIRA WEICHERT REALTORS
$950,000
41 Fox Run, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $962,591
Last Listing Agent KATHRYN MASTERS KELLER WILLIAMS METROPOLITAN
$502,500
290 Fox Hill Rd, Denville, NJ 07834
Last Sold Summary
Current Estimated Value $550,829
Last Listing Agent Nicole Fletcher RE/MAX SELECT
$525,000