Land & Home Lots for Sale in 60016
-
-
$229,900
- Land
- 18,730 Sq Ft
- $534,651 per Acre
890 North Ave, Des Plaines, IL 60016
890 North Ave, Des Plaines, IL 60016 -
$385,000
$40K PRICE DROP- Land
- 1.44 Acres
- $267,361 per Acre
9600 S Lyman Ave, Des Plaines, IL 60016
9600 S Lyman Ave, Des Plaines, IL 60016 -
$100,000
- Land
- 16,988 Sq Ft
- $256,410 per Acre
85 Bender Rd, Des Plaines, IL 60016
85 Bender Rd, Des Plaines, IL 60016 -
$329,000
$11K PRICE DROP- Land
- 0 Sq Ft
1524 Oakwood Ave, Des Plaines, IL 60016
1524 Oakwood Ave, Des Plaines, IL 60016 -
$699,000
$76K PRICE DROP- Land
- 1.88 Acres
- $371,809 per Acre
609 Forest Edge Ln, Des Plaines, IL 60016
609 Forest Edge Ln, Des Plaines, IL 60016 -
$359,100
$40K PRICE DROP- Land
- 0 Sq Ft
9517 W Central Rd, Des Plaines, IL 60016
9517 W Central Rd, Des Plaines, IL 60016 -
$300,000
$50K PRICE DROP- Land
- 12,196 Sq Ft
- $1,071,429 per Acre
1205 S Wolf Rd, Des Plaines, IL 60018
1205 S Wolf Rd, Des Plaines, IL 60018