$75,000 Sold Dec 03, 2025
16636 Ardmore St, Detroit, MI 48235
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,100 Sq Ft
- Built 1938
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $68/SF
- 12 Days On Market
Current Estimated Value $112,747
Last Listing Agent Scott Fader Joseph Walter Realty, LLC