$3,500,000
$300K PRICE DROP
- Land
- 4.7 Acres
- $744,681 per Acre
170, 200, 220 Old State Rd, Berwyn, PA 19312
170, 200, 220 Old State Rd, Berwyn, PA 19312$3,500,000
170, 200, 220 Old State Rd, Berwyn, PA 19312
170, 200, 220 Old State Rd, Berwyn, PA 19312