$240,000
- Land
- 8 Acres
- $30,000 per Acre
LOT 5 Davidson Rd, Longview, TX 75601
LOT 5 Davidson Rd, Longview, TX 75601$240,000
LOT 5 Davidson Rd, Longview, TX 75601
LOT 5 Davidson Rd, Longview, TX 75601$195,000
LOT 4 Davidson Rd, Longview, TX 75601
LOT 4 Davidson Rd, Longview, TX 75601$72,400
Lot 91 Frances Ln, Diana, TX 75640
Lot 91 Frances Ln, Diana, TX 75640$220,000
2120 Mccoy Rd, Diana, TX 75640
2120 Mccoy Rd, Diana, TX 75640$74,000
Lots 92-93 Frances Ln, Diana, TX 75640
Lots 92-93 Frances Ln, Diana, TX 75640$750,000
25 AC Davidson Rd, Diana, TX 75640
25 AC Davidson Rd, Diana, TX 75640$595,000
13920 Farm To Market Road 1649, Ore City, TX 75683
Mark Coleman
Texas Farms And Ranches
(903) 568-8494
$99,500
LOT 2 Davidson Rd, Longview, TX 75601
LOT 2 Davidson Rd, Longview, TX 75601$99,500
LOT 1 Davidson Rd, Longview, TX 75601
LOT 1 Davidson Rd, Longview, TX 75601$595,000
13920 Fm 1649, Ore City, TX 75683
13920 Fm 1649, Ore City, TX 75683$130,500
694 Frances Ln, Diana, TX 75640
694 Frances Ln, Diana, TX 75640$69,900
LOT #3 Tbd Private Road 1109, Diana, TX 75640
LOT #3 Tbd Private Road 1109, Diana, TX 75640$250,000
TBD Wild Rose Rd, Diana, TX 75640
TBD Wild Rose Rd, Diana, TX 75640$680,000
3460 Hawk Rd, Diana, TX 75640
3460 Hawk Rd, Diana, TX 75640$650,000
TBD Parra Dr, Diana, TX 75640
TBD Parra Dr, Diana, TX 75640$124,900
TBD Cardinal Ct, Diana, TX 75640
TBD Cardinal Ct, Diana, TX 75640$1,635,000
TBD US Hwy 259, Diana, TX 75640
TBD US Hwy 259, Diana, TX 75640$350,000
2769 US Hwy 259 N, Diana, TX 75640
2769 US Hwy 259 N, Diana, TX 75640$149,900