$849,000
- Land
- 3.51 Acres
- $241,880 per Acre
0 Interstate 94 Business Loop E, Dickinson, ND 58601
0 Interstate 94 Business Loop E, Dickinson, ND 58601$849,000
0 Interstate 94 Business Loop E, Dickinson, ND 58601
0 Interstate 94 Business Loop E, Dickinson, ND 58601$1,213,980
0 Nd-22 Unit 25-276, Dickinson, ND 58601
0 Nd-22 Unit 25-276, Dickinson, ND 58601$176,000
634 9th Ave W, Dickinson, ND 58601
Lorrie Nantt RE/MAX Integrity Realty
$285,000
281 7th St E, Dickinson, ND 58601
Zack Anders eXp Realty
$365,000
664 6th Ave SW, Dickinson, ND 58601
Olivia Wellenstein Continental Real Estate, Inc.
$110,000
0 37th St E Unit 25-40, Dickinson, ND 58601
0 37th St E Unit 25-40, Dickinson, ND 58601$115,000
0 Lot 1 Block 5 East Dale 4th Unit 25-1094, Dickinson, ND 58601
0 Lot 1 Block 5 East Dale 4th Unit 25-1094, Dickinson, ND 58601$269,000
0 8th Ave SW Unit 26-378, Dickinson, ND 58601
0 8th Ave SW Unit 26-378, Dickinson, ND 58601$330,000
531 3rd Ave SE, Dickinson, ND 58601
MITCHELL GRADE Capital Real Estate Partners
$98,000
0 Prairie Creek Rd, Dickinson, ND 58601
0 Prairie Creek Rd, Dickinson, ND 58601$62,500
Blk6lot18 Sunrise Dr, Dickinson, ND 58601
Blk6lot18 Sunrise Dr, Dickinson, ND 58601$99,900
0 Lot 3 Block 2 39th Ave E, Dickinson, ND 58601
0 Lot 3 Block 2 39th Ave E, Dickinson, ND 58601$315,000
311 4th Ave W, Dickinson, ND 58601
Ninetta Wandler RE/MAX Integrity Realty
$145,000
0 Lot 7a Block 1 Stable Estate Unit 24-29, Dickinson, ND 58601
0 Lot 7a Block 1 Stable Estate Unit 24-29, Dickinson, ND 58601$80,000
0 Unit 25-1093, Dickinson, ND 58601