$359,900
- Land
- 2.5 Acres
- $143,960 per Acre
8 Ferry Ln, Berkley, MA 02779
8 Ferry Ln, Berkley, MA 02779$359,900
8 Ferry Ln, Berkley, MA 02779
8 Ferry Ln, Berkley, MA 02779$319,900
168 Hart St Unit 57, Taunton, MA 02780
Larry Medeiros LPT Realty - Home & Key Group
$395,000
212 Carriage Ln Unit 212, Taunton, MA 02780
Mujde Eroglu Orter Stuart St James, Inc.
$499,900
321 Winthrop St Unit 105, Taunton, MA 02780
Wendy Babbitt B Conway Realty LLC
$695,000
10 Oak Ave, Taunton, MA 02780
Daniel Mansour Mansour Barbour Keller Williams Elite
$1,000,000
36 High St, Assonet, MA 02702
Paul Bernard Buy Me - Bernard REALTORS®
$839,900 New Construction
5 Julia Ln, Freetown, MA 02702
Michael Bicho Keller Williams South Watuppa
$380,000
2729/2734 Elm St, Dighton, MA 02715
2729/2734 Elm St, Dighton, MA 02715$949,900
Lot C Old Anthony St, Berkley, MA 02779
Lenia Driscoll Brownstone Realty Group
$479,900
1206 Old North St, Somerset, MA 02726
Guerns Bernadeau Dependable Realty Group, LLC
$899,900 New Construction
7 Julia Ln, Freetown, MA 02702
Michael Bicho Keller Williams South Watuppa
$399,900
686 Cohannet St, Taunton, MA 02780
Jerry Parent RE/MAX Real Estate Center
$349,900
6 Gm Way, Freetown, MA 02702
6 Gm Way, Freetown, MA 02702$499,900 Open Sat 12PM - 1:30PM
9 Hillside Ave, Berkley, MA 02779
Bernadette Trafton LAER Realty Partners
$829,900
79 Kilmer Ave, Taunton, MA 02780
Gary Asack Cape Landing Real Estate
$294,900
1721-1731 Somerset Ave, Dighton, MA 02715
1721-1731 Somerset Ave, Dighton, MA 02715$218,900
50 Highland St Unit 137, Taunton, MA 02780