$250,000
192 Heather Hill Rd, Dingmans Ferry, PA 18328
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,507 Sq Ft
- Built 1991
Last Sold Summary
- $166/SF
- 14 Days On Market
Current Estimated Value $257,870
Last Listing Agent Shaun Burger, Assoc Broker Keller Williams RE Milford
192 Heather Hill Rd, Dingmans Ferry, PA 18328