Dixie County FL Homes for Sale
-
-
$325,000
- Land
- 11,761 Sq Ft
- $1,203,704 per Acre
TBD SE 899th Ave, Suwannee, FL 32692
TBD SE 899th Ave, Suwannee, FL 32692 -
$275,000
$20K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,161 Sq Ft
502 Main St Unit 207, Horseshoe Beach, FL 32648
502 Main St Unit 207, Horseshoe Beach, FL 32648
Sarah Garrigues-Jones
BHHS FLORIDA REALTY
(352) 780-6891
-
$329,000
- Land
- 17,424 Sq Ft
- $822,500 per Acre
249 SE 228th St, Old Town, FL 32680
249 SE 228th St, Old Town, FL 32680 -
$895,000
- Land
- 8.02 Acres
- $111,596 per Acre
00 SW Highway 358, Steinhatchee, FL 32359
00 SW Highway 358, Steinhatchee, FL 32359 -
$27,000
$1K PRICE DROP- Land
- 41,817 Sq Ft
- $28,125 per Acre
000 NE 822nd St, Old Town, FL 32680
000 NE 822nd St, Old Town, FL 32680 -
$250,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,792 Sq Ft
123&124 SE 423rd St, Cross City, FL 32008
123&124 SE 423rd St, Cross City, FL 32008
Lianne LeBlanc
Suwannee Realty (Suwannee)
(386) 359-3532
-
$169,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 788 Sq Ft
221 3rd Ave E Unit F -102, Horseshoe Beach, FL 32648
221 3rd Ave E Unit F -102, Horseshoe Beach, FL 32648
Nancy Zubler
BIG BEND HOME & LAND LLC
(352) 632-1167
-
$50,000
$5K PRICE INCREASE- Land
- 3,049 Sq Ft
- $714,286 per Acre
000 SW 869th Loop, Steinhatchee, FL 32359
000 SW 869th Loop, Steinhatchee, FL 32359 -
$189,000
- Land
- 2.15 Acres
- $87,907 per Acre
TBD SE Highway 19, Old Town, FL 32680
TBD SE Highway 19, Old Town, FL 32680 -
$225,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,056 Sq Ft
86 SE 218th St, Suwannee, FL 32692
86 SE 218th St, Suwannee, FL 32692
Brad Smith
United Country Smith & Associates Trenton
(352) 677-9654
-
$205,000
- Land
- 10,018 Sq Ft
- $891,304 per Acre
88 8th Ave E, Horseshoe Beach, FL 32648
88 8th Ave E, Horseshoe Beach, FL 32648 -
$134,900
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,152 Sq Ft
455 NE 441st Ave, Old Town, FL 32680
455 NE 441st Ave, Old Town, FL 32680
Nancy Zubler
(352) 670-2331
-
$115,000
$10K PRICE DROP- Land
- 5 Acres
- $23,000 per Acre
00 NE Hwy 351 Cross City Unit Fl 32628, Cross City, FL 32628
00 NE Hwy 351 Cross City Unit Fl 32628, Cross City, FL 32628 -
$349,000
New Construction $89K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,728 Sq Ft
64 SE 297th Ave, Old Town, FL 32680
64 SE 297th Ave, Old Town, FL 32680
Lianne LeBlanc
Suwannee Realty (Suwannee)
(352) 738-8725
-
$498,000
New Construction $52K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 870 Sq Ft
119 SE 218th St, Old Town, FL 32680
119 SE 218th St, Old Town, FL 32680
Brad Smith
United Country Smith & Associates Trenton
(352) 667-6960
-
$375,000
New Construction- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,275 Sq Ft
33 SW 877th St, Steinhatchee, FL 32359
33 SW 877th St, Steinhatchee, FL 32359
Candis Langford
MAXREV
(352) 612-5392
-
$18,890
- Land
- 37,026 Sq Ft
- $22,224 per Acre
NE 724th St, Old Town, FL 32680
NE 724th St, Old Town, FL 32680 -
$6,000
- Land
- 4,791 Sq Ft
- $54,545 per Acre
0 SE 908th St, Old Town, FL 32680
0 SE 908th St, Old Town, FL 32680 -
$14,890
- Land
- 20,037 Sq Ft
- $32,370 per Acre
NE 463rd Ave, Old Town, FL 32680
NE 463rd Ave, Old Town, FL 32680 -
$85,000
$25K PRICE DROP- Land
- 5.6 Acres
- $15,179 per Acre
165 SE 122nd Ave, Old Town, FL 32680
165 SE 122nd Ave, Old Town, FL 32680 -
$4,699
$2K PRICE DROP- Land
- 7,840 Sq Ft
- $26,106 per Acre
0 Unassigned Unit 25823214, Old Town, FL 32680
0 Unassigned Unit 25823214, Old Town, FL 32680 -
$6,000
- Land
- 4,791 Sq Ft
- $54,545 per Acre
189 NE 470th Ave, Old Town, FL 32680
189 NE 470th Ave, Old Town, FL 32680 -
$292,500
$105K PRICE DROP- Land
- 39 Acres
- $7,500 per Acre
887 NE 197 Ave, Old Town, FL 32680
887 NE 197 Ave, Old Town, FL 32680 -
$1,400,000
- Land
- 1.07 Acres
- $1,308,411 per Acre
23199 SE 349 Hwy, Suwannee, FL 32692
23199 SE 349 Hwy, Suwannee, FL 32692 -
$52,400
$8K PRICE DROP- Land
- 4.8 Acres
- $10,917 per Acre
284 NE 230th Ave, Old Town, FL 32680
284 NE 230th Ave, Old Town, FL 32680 -
$69,900
- Land
- 4.86 Acres
- $14,383 per Acre
Tbd Ne 399th St, Old Town, FL 32680
Tbd Ne 399th St, Old Town, FL 32680 -
$489,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 832 Sq Ft
315 SW 459th Ave, Steinhatchee, FL 32359
315 SW 459th Ave, Steinhatchee, FL 32359Michelle Ross Steinhatchee Vacations Property Mgmt & Sales
-
$899,000
$51K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,352 Sq Ft
18 4th St, Horseshoe Beach, FL 32648
18 4th St, Horseshoe Beach, FL 32648Jane Clemons MAIN & FIELD REAL ESTATE, LLC
-
$414,000
$11K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,500 Sq Ft
573 NE 219th Ave, Old Town, FL 32680
573 NE 219th Ave, Old Town, FL 32680Todd Mann Mann Real Estate
-
$599,000
$50K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,766 Sq Ft
446 SE 242nd St, Cross City, FL 32628
446 SE 242nd St, Cross City, FL 32628Andrea White Sawgrass Realty, LLC
-
$308,900
$1K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,161 Sq Ft
54 SE 910 Ave Unit 210, Suwannee, FL 32692
54 SE 910 Ave Unit 210, Suwannee, FL 32692Clarissa Rainey LPT REALTY, LLC
-
$399,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,145 Sq Ft
6990 SW Highway 358 Unit 3B, Steinhatchee, FL 32359
6990 SW Highway 358 Unit 3B, Steinhatchee, FL 32359Michelle Ross Steinhatchee Vacations Property Mgmt & Sales
-
$449,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,760 Sq Ft
125 SW 428th St, Horseshoe Beach, FL 32648
125 SW 428th St, Horseshoe Beach, FL 32648Dewey Hatcher Hatcher Realty Services, Inc. Steinhatchee
-
$699,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,741 Sq Ft
303 NE 290th Ave, Old Town, FL 32680
303 NE 290th Ave, Old Town, FL 32680Deborah Drummond Drummond Realty Inc.
-
$450,000
- 2 Beds