$82,750
2600 Avenue L, Birmingham, AL 35218
- 2 Beds
- 1 Bath
- 988 Sq Ft
- Built 1945
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $84/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $82,684
Last Listing Agent Les Jenkins Keller Williams Realty Hoover
2600 Avenue L, Birmingham, AL 35218