$575,000
- Land
- 121 Acres
- $4,752 per Acre
29373 Colorado 184, Dolores, CO 81323
29373 Colorado 184, Dolores, CO 81323$575,000
29373 Colorado 184, Dolores, CO 81323
29373 Colorado 184, Dolores, CO 81323$349,900
23810 Colorado 184, Dolores, CO 81323
David Lamke
Sunset Realty
(970) 614-8284
$1,970,000
25266 Road P, Dolores, CO 81323
Bill Stanley United Country Blue Sky Homes and Land
$1,400,000
18656 Highway 145, Dolores, CO 81323
Melissa Herrera United Country Blue Sky Homes and Land
$1,095,000
27778 Road P, Dolores, CO 81323
Justin Osborn The Wells Group of Durango, LLC
$2,995,000
18742 Highway 145, Dolores, CO 81323
18742 Highway 145, Dolores, CO 81323$4,000,000
27544 and 27548 Hwy 145, Dolores, CO 81323
Zach Morse Legacy Properties West Sotheby's International Realty
$699,999
28631 Road T 5, Dolores, CO 81323
28631 Road T 5, Dolores, CO 81323$195,000
18523 Road 26, Dolores, CO 81323
18523 Road 26, Dolores, CO 81323$948,000
31345 Colorado 184, Dolores, CO 81323
Ronnie Hurst Antler Creek Realty
$875,000
27980 Road T, Dolores, CO 81323
Elecia Bellmire Stacked Real Estate Professionals
$1,500,000
25115 County Road 38, Dolores, CO 81323
Paul Beckler Regents Real Estate Group ERA Powered
$1,200,000
13753 Colorado 145, Dolores, CO 81323
Vernon Hoffman Regents Real Estate Group ERA Powered
$1,100,000
21273 Mc Road P 3, Dolores, CO 81323
Peter Singleton 4 Corners Properties Inc.
$1,200,000
27046 Highway 145, Dolores, CO 81323
Robin Rice eXp Realty, LLC
$945,000 New Construction
25286 County Road 38, Dolores, CO 81323