$204,700 Last List Price
405 Merida Ave, Donna, TX 78537
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,164 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $176/SF
- 43 Days On Market
Last Listing Agent Maria L Sanchez Legacy Partners
405 Merida Ave, Donna, TX 78537$204,700 Last List Price
405 Merida Ave, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
Last Listing Agent Maria L Sanchez Legacy Partners
405 Merida Ave, Donna, TX 78537Est $243,209
822 Meadow Wood Dr, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
$230,000
210 Merida Dr, Donna, TX 78537
Ulisses Iglesias Prime Luxury Real Estate Llc
$245,000 Last List Price
442 La Villita Dr, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
Current Estimated Value $242,669
Last Listing Agent Ricardo Alfaro Big Realty
442 La Villita Dr, Donna, TX 78537Est $225,958
802 Meadow Wood Dr, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
$194,000
343 Barcelona St, Donna, TX 78537
Claudia Hortenci Perez Maldonado Saneti Realty Group
$217,500 Last List Price
330 Coro St, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
Last Listing Agent Claudia Hortenci Perez Maldonado Saneti Realty Group
330 Coro St, Donna, TX 78537Est $156,370
515 S 8th St, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
$214,000
348 Coro St, Donna, TX 78537
Yolanda San Miguel Fox Real Estate Pros
$52,000 Last List Price
1921 Trinity St, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
Last Listing Agent Maria Guerra Element Realty, Llc
1921 Trinity St, Donna, TX 78537Est $194,175
506 N Main St, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
$220,000
418 Chile Pequin Dr, Donna, TX 78537
Edgar Del Angel Candela Realty Llc
$169,900 Last List Price
9807 Jaspe Ln, Donna, TX 78537
Last Sold Summary
Current Estimated Value $160,280
Last Listing Agent Esteban Gomez Red & Co Realty Services