$224,900
- Land
- 1.06 Acres
- $212,170 per Acre
Lot #1* Horseshoe Bay Rd, Egg Harbor, WI 54209
Lot #1* Horseshoe Bay Rd, Egg Harbor, WI 54209$224,900
Lot #1* Horseshoe Bay Rd, Egg Harbor, WI 54209
Lot #1* Horseshoe Bay Rd, Egg Harbor, WI 54209$360,000
315 W Redwood St, Sturgeon Bay, WI 54235
Cathy J Meyer
ERA Starr Realty
(920) 824-3696
$419,000
215 N 18th Place, Sturgeon Bay, WI 54235
Cathy J Meyer
ERA Starr Realty
(920) 956-9060
$281,000
308 W Pine St, Sturgeon Bay, WI 54235
Maria Jacobs
True North Real Estate LLC
(920) 533-0731
$189,000
TBD Hyline Dr, Egg Harbor, WI 54235
TBD Hyline Dr, Egg Harbor, WI 54235$435,000
10890 N Bayshore Rd, Brussels, WI 54204
Alex Roup
Todd Wiese Homeselling System, Inc.
(920) 274-3517
$250,000
Lot 1-F5 Bay Shore Heights Cir, Sevastopol, WI 54235
Lot 1-F5 Bay Shore Heights Cir, Sevastopol, WI 54235$575,000
616 S Neenah Ave, Sturgeon Bay, WI 54235
Greta Meleen
ERA Starr Realty
(920) 315-6685
$209,900
6800 #1 Sunny Point Rd, Egg Harbor, WI 54209
6800 #1 Sunny Point Rd, Egg Harbor, WI 54209$429,000
0 State Trunk Highway 42, Egg Harbor, WI 54209
0 State Trunk Highway 42, Egg Harbor, WI 54209$129,000
Lot 12 Standing Stone Ln, Baileys Harbor, WI 54202
Lot 12 Standing Stone Ln, Baileys Harbor, WI 54202$224,900
6800 Sunny Point Lot 3 Rd, Egg Harbor, WI 54209
6800 Sunny Point Lot 3 Rd, Egg Harbor, WI 54209$1,290,000
7064 Birchstone Ln Unit 12, Egg Harbor, WI 54209
Leif Lautenbach
Sunnypoint Real Estate LLC
(920) 533-0798
$249,900
TBD Memorial Dr, Egg Harbor, WI 54209
TBD Memorial Dr, Egg Harbor, WI 54209$189,000