Douglas County NE Land & Home Lots for Sale
-
-
$295,000
- Land
- 11,586 Sq Ft
- $1,109,023 per Acre
22718 Sanctuary Ridge Dr, Omaha, NE 68022
22718 Sanctuary Ridge Dr, Omaha, NE 68022 -
-
$66,398
- Land
- 0 Sq Ft
10903 N 161 Ave Unit Lot 61, Bennington, NE 68007
10903 N 161 Ave Unit Lot 61, Bennington, NE 68007 -
$675,000
- Land
- 2.12 Acres
- $318,396 per Acre
17216 Island Cir, Bennington, NE 68007
17216 Island Cir, Bennington, NE 68007 -
$140,000
$5K PRICE INCREASE- Land
- 0 Sq Ft
20503 Kansas Ave, Elkhorn, NE 68022
20503 Kansas Ave, Elkhorn, NE 68022 -
$295,000
- Land
- 22,651 Sq Ft
- $567,308 per Acre
22403 Sanctuary Ridge Dr, Elkhorn, NE 68022
22403 Sanctuary Ridge Dr, Elkhorn, NE 68022 -
$375,000
- Land
- 6.28 Acres
- $59,704 per Acre
Lot 2 Rainwood N 276th St, Valley, NE 68064
Lot 2 Rainwood N 276th St, Valley, NE 68064 -
-
$130,000
- Land
- 14,941 Sq Ft
- $379,009 per Acre
21810 Grover St, Omaha, NE 68022
21810 Grover St, Omaha, NE 68022 -
$565,000
- Land
- 3.79 Acres
- $149,077 per Acre
2360 N 216th St, Elkhorn, NE 68022
2360 N 216th St, Elkhorn, NE 68022 -
$68,500
- Land
- 5,227 Sq Ft
- $570,833 per Acre
8027 N 95th St, Omaha, NE 68122
8027 N 95th St, Omaha, NE 68122 -
-
$68,500
- Land
- 6,185 Sq Ft
- $482,394 per Acre
9325 Nicomi St, Omaha, NE 68122
9325 Nicomi St, Omaha, NE 68122 -
-
-
$63,990
- Land
- 9,888 Sq Ft
- $281,894 per Acre
9438 Nicomi St, Omaha, NE 68122
9438 Nicomi St, Omaha, NE 68122 -
$65,990
- Land
- 6,577 Sq Ft
- $437,020 per Acre
8288 N 93rd St, Omaha, NE 68122
8288 N 93rd St, Omaha, NE 68122 -
$1,142,400
- Land
- 26.88 Acres
- $42,500 per Acre
6238 Bennington Rd, Omaha, NE 68152
6238 Bennington Rd, Omaha, NE 68152 -
$78,710
$2K PRICE INCREASE- Land
- 12,632 Sq Ft
- $271,414 per Acre
Lot 73 Bennington Park Land W, Bennington, NE 68007
Lot 73 Bennington Park Land W, Bennington, NE 68007 -
$84,000
- Land
- 10,630 Sq Ft
- $344,186 per Acre
6507 S 207 Ave, Omaha, NE 68022
6507 S 207 Ave, Omaha, NE 68022 -
$124,000
$5K PRICE DROP- Land
- 14,897 Sq Ft
- $362,573 per Acre
3311 S 212th Ave, Elkhorn, NE 68022
3311 S 212th Ave, Elkhorn, NE 68022 -
$155,000
- Land
- 17,424 Sq Ft
- $387,500 per Acre
3305 S 207th St, Omaha, NE 68022
3305 S 207th St, Omaha, NE 68022 -
$120,000
$5K PRICE INCREASE- Land
- 0 Sq Ft
3501 S 214th St, Elkhorn, NE 68022
3501 S 214th St, Elkhorn, NE 68022 -
$121,000
- Land
- 9,583 Sq Ft
- $550,000 per Acre
21319 Boyd St, Chicago Precinct, NE 68022
21319 Boyd St, Chicago Precinct, NE 68022 -
$115,000
- Land
- 15,246 Sq Ft
- $328,571 per Acre
20510 Hartman Ave, Elkhorn, NE 68022
20510 Hartman Ave, Elkhorn, NE 68022 -
$68,478
- Land
- 0 Sq Ft
10914 N 161 Ave Unit Lot 65, Bennington, NE 68007
10914 N 161 Ave Unit Lot 65, Bennington, NE 68007 -
$66,398
- Land
- 0 Sq Ft
10913 N 159 Ave Unit Lot 9, Bennington, NE 68007
10913 N 159 Ave Unit Lot 9, Bennington, NE 68007 -
$535,000
- Land
- 3.71 Acres
- $144,205 per Acre
2001 N 216th St, Elkhorn, NE 68022
2001 N 216th St, Elkhorn, NE 68022 -
$85,000
- Land
- 8,276 Sq Ft
- $447,368 per Acre
4213 S 210th Ave, Omaha, NE 68022
4213 S 210th Ave, Omaha, NE 68022 -
$63,990
- Land
- 5,488 Sq Ft
- $507,857 per Acre
9309 Nicomi St, Omaha, NE 68122
9309 Nicomi St, Omaha, NE 68122 -
-
$265,000
$61K PRICE INCREASE- Land
- 18,730 Sq Ft
- $616,279 per Acre
816 N 143rd St Unit Lot 17, Omaha, NE 68154
816 N 143rd St Unit Lot 17, Omaha, NE 68154 -
$63,990
- Land
- 7,143 Sq Ft
- $390,183 per Acre
9410 Nicomi St, Omaha, NE 68122
9410 Nicomi St, Omaha, NE 68122 -
$79,000
- Land
- 13,939 Sq Ft
- $246,875 per Acre
20607 Ogden St, Elkhorn, NE 68022
20607 Ogden St, Elkhorn, NE 68022 -
-
$68,068
- Land
- 0 Sq Ft
7406 N 176 St Unit Lot 109, Bennington, NE 68007
7406 N 176 St Unit Lot 109, Bennington, NE 68007 -
-
$82,500
- Land
- 6,229 Sq Ft
- $576,923 per Acre
5905 N 157th Ave, Omaha, NE 68116
5905 N 157th Ave, Omaha, NE 68116 -
$78,710
$2K PRICE INCREASE- Land
- 11,761 Sq Ft
- $291,519 per Acre
Lot 75 Bennington Park Land W, Bennington, NE 68007
Lot 75 Bennington Park Land W, Bennington, NE 68007
Showing Results 201 - 240, Page 6 of 16