$925,000 Sold Jul 10, 2025
4 Steeplechase Dr, Doylestown, PA 18901
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,288 Sq Ft
- Built 1994
Last Sold Summary
- $281/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $960,811
Last Listing Agent Michael Cosdon Keller Williams Real Estate-Doylestown
4 Steeplechase Dr, Doylestown, PA 18901