$330,000
- Land
- 25.9 Acres
- $12,741 per Acre
000 E 315th St, Coldwater Township, MO 64742
000 E 315th St, Coldwater Township, MO 64742$330,000
000 E 315th St, Coldwater Township, MO 64742
000 E 315th St, Coldwater Township, MO 64742$116,250
Lot 2 State Route W, Drexel, MO 64742
Lot 2 State Route W, Drexel, MO 64742$359,000
10500 E 329th St, Everett Township, MO 64742
10500 E 329th St, Everett Township, MO 64742$240,000
101 W Main St, Drexel, MO 64742
101 W Main St, Drexel, MO 64742$100,000
0000C S State Route D, Drexel, MO 66742
0000C S State Route D, Drexel, MO 66742$219,900
13-Acres E 315th St, Coldwater Township, MO 64742
13-Acres E 315th St, Coldwater Township, MO 64742$279,900
17-Acres E 315th St, Coldwater Township, MO 64742
17-Acres E 315th St, Coldwater Township, MO 64742$38,500
101 E Main St, Drexel, MO 64742
101 E Main St, Drexel, MO 64742$89,900
4-acres E 315th St, Coldwater Township, MO 64742
4-acres E 315th St, Coldwater Township, MO 64742$116,250
Lot 1 State Route W, Drexel, MO 64742
Lot 1 State Route W, Drexel, MO 64742$69,500
0 S State Route D Hwy Unit HMS2610786, Drexel, MO 64742
0 S State Route D Hwy Unit HMS2610786, Drexel, MO 64742