$2,250,000 Sold Sep 05, 2025
5922 Rosewood Rd, Dublin, CA 94568
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,164 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- $711/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $2,197,821
Last Listing Agent Anil LakkyReddy Magni Realty, Inc
5922 Rosewood Rd, Dublin, CA 94568