$249,000
000 Scr 188, Duke, OK 73532
- Land
- 160 Acres
- $1,556 per Acre
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- 54 Days On Market
Last Listing Agent Linda Anderson Exploration Realty LLC
000 Scr 188, Duke, OK 73532$249,000
000 Scr 188, Duke, OK 73532
Last Sold Summary
Last Listing Agent Linda Anderson Exploration Realty LLC
000 Scr 188, Duke, OK 73532$142,000
420 W 4th St, Duke, OK 73532
Last Sold Summary
Current Estimated Value $145,947
Last Listing Agent Rebecah Takashima-Williamson Real Broker LLC
420 W 4th St, Duke, OK 73532$290,000
16041 34 State Hwy, Duke, OK 73532
Last Sold Summary
Last Listing Agent Linda Anderson Exploration Realty LLC
16041 34 State Hwy, Duke, OK 73532