$104,500
- Land
- 20.1 Acres
- $5,199 per Acre
0 Highway 165 E, Dumas, AR 71639
0 Highway 165 E, Dumas, AR 71639$104,500
0 Highway 165 E, Dumas, AR 71639
0 Highway 165 E, Dumas, AR 71639$130,000
206 W Waterman St, Dumas, AR 71639
Brian Brockman Williams & Williams Real Estate Auctions
$225,000
120 Patrick St, Dumas, AR 71639
Sherry Bottoms Bottoms Farm & Home Realty
$102,000
104 S Crestview St, Dumas, AR 71639
Shawna Thaxton Wilkerson Real Estate Company
$34,000
316 S College St, Dumas, AR 71639
Sherry Bottoms Bottoms Farm & Home Realty
$229,000
117 Brasfield St, Dumas, AR 71639
Teresa Lambert Blue Ink Real Estate
$99,500 Open Sat 1PM - 3PM
105 S Peterson St, Dumas, AR 71639
Tiffany Davis TSD Realty
$84,900
31610 Arkansas 54, Dumas, AR 71639
Sherry Bottoms Bottoms Farm & Home Realty
$160,000
185 Miller Ln, Dumas, AR 71639
Rachel Rushing IRealty Arkansas - Sheridan
$60,000
124 Highway 65 S, Dumas, AR 71639
124 Highway 65 S, Dumas, AR 71639$239,000
527 S Main St, Dumas, AR 71639
Shawna Thaxton Wilkerson Real Estate Company