$460,000 Sold Aug 08, 2025
4409 Potomac Highlands Cir, Triangle, VA 22172
- 3 Beds
- 4 Baths
- 2,216 Sq Ft
- Built 2013
Last Sold Summary
- $208/SF
- 30 Days On Market
Last Listing Agent Jillian Keck Hogan Corcoran McEnearney
4409 Potomac Highlands Cir, Triangle, VA 22172