$249,800
- Land
- 4.96 Acres
- $50,363 per Acre
TBD SW 110th Ave, Dunnellon, FL 34432
TBD SW 110th Ave, Dunnellon, FL 34432$249,800
TBD SW 110th Ave, Dunnellon, FL 34432
TBD SW 110th Ave, Dunnellon, FL 34432$385,990
Harborwalk Plan at Juliette Falls, Dunnellon, FL 34432
$1,850,000
12424 SW 140th Loop, Dunnellon, FL 34432
Sandra Debuire DEBUIRE INTERNATIONAL REALTY
$34,500
0 SW 157 Ln Unit MFROM703836, Dunnellon, FL 34432
0 SW 157 Ln Unit MFROM703836, Dunnellon, FL 34432$490,000
8247 SW 125th Court Rd, Dunnellon, FL 34432
Gina Junglas ADAMS HOMES REALTY INC
$209,900
13103 SW 105th Place, Dunnellon, FL 34432
Joyce Thompson OCALA HOMES AND FARMS
$34,995
0 SW 150th St Unit MFROM716450, Dunnellon, FL 34432
0 SW 150th St Unit MFROM716450, Dunnellon, FL 34432$300,000
19416 SW 98th Place Rd, Dunnellon, FL 34432
Steven Koleno BEYCOME OF FLORIDA LLC
$435,000
8786 SW 127th Ave, Dunnellon, FL 34432
Gian Balsamo LA ROSA REALTY KISSIMMEE
$1,150,000
11795 SW Highway 484, Dunnellon, FL 34432
Richard Gailey GAILEY ENTERPRISES REAL ESTATE
$17,000
TBD S San Angelo Pkwy, Dunnellon, FL 34432
TBD S San Angelo Pkwy, Dunnellon, FL 34432$222,999
13914 SW 104 Ln, Dunnellon, FL 34432
Sergio Rebollo REAL ESTATE TEAMMATES LLC
$239,900
13338 SW 111th Cir, Dunnellon, FL 34432
Joy Summers CHARLES JOYCE REAL ESTATE
$305,000
8355 SW 197th Court Rd, Dunnellon, FL 34432
Karen Albright OPENDOOR BROKERAGE LLC
$29,000
0 SW 100th Ln Unit MFROM722009, Dunnellon, FL 34432
0 SW 100th Ln Unit MFROM722009, Dunnellon, FL 34432$69,900
0 Tbd Sw 81st St SW Unit MFROM724343, Dunnellon, FL 34432