$84,995
- Land
- 8.75 Acres
- $9,714 per Acre
0 SW 158 Ln Unit MFROM723289, Dunnellon, FL 34432
0 SW 158 Ln Unit MFROM723289, Dunnellon, FL 34432$84,995
0 SW 158 Ln Unit MFROM723289, Dunnellon, FL 34432
0 SW 158 Ln Unit MFROM723289, Dunnellon, FL 34432$220,000
19004 SW 29th St, Dunnellon, FL 34432
19004 SW 29th St, Dunnellon, FL 34432$35,000
0 SW 150th St Unit MFRS5148725, Dunnellon, FL 34432
0 SW 150th St Unit MFRS5148725, Dunnellon, FL 34432$80,000
0 SW Admiral Landing Dr Unit MFROM693879, Dunnellon, FL 34431
0 SW Admiral Landing Dr Unit MFROM693879, Dunnellon, FL 34431$240,000
UNDETERMINED SW 130th Ave, Dunnellon, FL 34432
UNDETERMINED SW 130th Ave, Dunnellon, FL 34432$529,900
7545 N Damascus Ave, Dunnellon, FL 34433
Dawn Bramblett Century 21 Nature Coast
$369,000
8311 SW 136th Terrace, Dunnellon, FL 34432
Cassandra Gardner KELLER WILLIAMS CORNERSTONE RE
$2,995,000
7970 SW 140th Ave Unit Option 2, Dunnellon, FL 34432
Joan Pletcher JOAN PLETCHER
$44,500
0 SW 156th Place Unit MFRO6396524, Dunnellon, FL 34432
0 SW 156th Place Unit MFRO6396524, Dunnellon, FL 34432$175,000
TBD SW 140th Loop Unit Lot 27-S, Dunnellon, FL 34432
TBD SW 140th Loop Unit Lot 27-S, Dunnellon, FL 34432$305,000
12182 SW 91st Ln, Dunnellon, FL 34432
Dorothy Cross FLORIDA ADVANTAGE REALTY GROUP
$309,000
5590 W X-Anne Ln, Dunnellon, FL 34433
Carol Villani
$249,800
TBD SW 110th Ave, Dunnellon, FL 34432
TBD SW 110th Ave, Dunnellon, FL 34432$419,900
10655 N Party Ave, Dunnellon, FL 34433
Jamie Martin Herring Realty Group
$37,990
0 SW 54th St, Dunnellon, FL 34431