$109,000
- Land
- 1.36 Acres
- $80,147 per Acre
7220 N Deltona Blvd, Dunnellon, FL 34434
7220 N Deltona Blvd, Dunnellon, FL 34434$109,000
7220 N Deltona Blvd, Dunnellon, FL 34434
7220 N Deltona Blvd, Dunnellon, FL 34434$18,900
2121 W Andromedae Dr, Dunnellon, FL 34434
2121 W Andromedae Dr, Dunnellon, FL 34434$345,000
11450 SW 110th Ave, Dunnellon, FL 34432
JR Martin
Discount Realty Florida, LLC
(352) 703-5369
$479,900
7145 SW 181st Ave, Dunnellon, FL 34432
Scott Coldwell
YOUR HOME SOLD GUARANTEED REALTY
(352) 758-4964
$17,900
8345 N Garland Way, Dunnellon, FL 34434
8345 N Garland Way, Dunnellon, FL 34434$315,000
8345 SW 200th Ct, Dunnellon, FL 34431
Julie Beck
KELLER WILLIAMS CORNERSTONE RE
(352) 290-8377
$250,000
TBD SW Highway 484, Dunnellon, FL 34432
TBD SW Highway 484, Dunnellon, FL 34432$26,900
TBD SW 152nd Place, Dunnellon, FL 34432
TBD SW 152nd Place, Dunnellon, FL 34432$20,000
00 SW Starling Dr, Dunnellon, FL 34431
00 SW Starling Dr, Dunnellon, FL 34431$19,900
No situs SW Sea Cliff Ave, Dunnellon, FL 34431
No situs SW Sea Cliff Ave, Dunnellon, FL 34431$20,900
8264 N Orton Way, Dunnellon, FL 34434
8264 N Orton Way, Dunnellon, FL 34434$499,000
20190 SW 45th Place, Dunnellon, FL 34432
Scott Coldwell
YOUR HOME SOLD GUARANTEED REALTY
(352) 605-8284
$35,000
0 SW 34 St Unit MFRS5116034, Dunnellon, FL 34481
0 SW 34 St Unit MFRS5116034, Dunnellon, FL 34481$12,000
TBA SE 135th Ct, Dunnellon, FL 34431
TBA SE 135th Ct, Dunnellon, FL 34431$22,000
00 SW Rainbow Lakes Blvd, Dunnellon, FL 34431
00 SW Rainbow Lakes Blvd, Dunnellon, FL 34431$399,000