Homes for Sale near Durant High School
-
-
$225,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
115 Cornell Dr, Durant, OK 74701
115 Cornell Dr, Durant, OK 74701
Karen Williams
Epique Realty
(580) 246-5910
-
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
6 Prosper St, Durant, OK 74701
6 Prosper St, Durant, OK 74701 -
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
5 Christopher Way, Durant, OK 74701
5 Christopher Way, Durant, OK 74701 -
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
8 Prosper St, Durant, OK 74701
8 Prosper St, Durant, OK 74701 -
$62,000
- Land
- 2.63 Acres
- $23,574 per Acre
501 Lee Ave, Durant, OK 74701
501 Lee Ave, Durant, OK 74701 -
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
13 Christopher Way, Durant, OK 74701
13 Christopher Way, Durant, OK 74701 -
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
7 Prosper St, Durant, OK 74701
7 Prosper St, Durant, OK 74701 -
$275,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,936 Sq Ft
5616 Stonecreek Dr, Durant, OK 74701
5616 Stonecreek Dr, Durant, OK 74701
Karen Williams
Epique Realty
(580) 394-0024
-
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
15 Christopher Way, Durant, OK 74701
15 Christopher Way, Durant, OK 74701 -
$310,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,085 Sq Ft
3007 N 12th Ave, Durant, OK 74701
3007 N 12th Ave, Durant, OK 74701
Wil Montgomery
Epique Realty
(580) 238-1353
-
$175,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 996 Sq Ft
711 W Beech St, Durant, OK 74701
711 W Beech St, Durant, OK 74701
Debra Portman
American Dream Realty
(580) 633-6632
-
$325,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,647 Sq Ft
2116 Mason St, Durant, OK 74701
2116 Mason St, Durant, OK 74701
Wil Montgomery
Epique Realty
(580) 722-4542
-
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
9 Prosper St, Durant, OK 74701
9 Prosper St, Durant, OK 74701 -
$300,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,019 Sq Ft
824 Wilson St, Durant, OK 74701
824 Wilson St, Durant, OK 74701
Carol Layman
Better Homes & Gardens, Winans
(580) 681-1931
-
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
7 Christopher Way, Durant, OK 74701
7 Christopher Way, Durant, OK 74701 -
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
10 Prosper St, Durant, OK 74701
10 Prosper St, Durant, OK 74701 -
$229,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,680 Sq Ft
52 Horizon Cir, Durant, OK 74701
52 Horizon Cir, Durant, OK 74701
Karen Williams
Epique Realty
(580) 808-3296
-
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
14 Christopher Way, Durant, OK 74701
14 Christopher Way, Durant, OK 74701 -
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
5 Prosper St, Durant, OK 74701
5 Prosper St, Durant, OK 74701 -
$500,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,384 Sq Ft
902 Springfield Ct, Durant, OK 74701
902 Springfield Ct, Durant, OK 74701
Karen Williams
Epique Realty
(580) 633-6644
-
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
6 Christopher Way, Durant, OK 74701
6 Christopher Way, Durant, OK 74701 -
$160,000
- Land
- 7 Acres
- $22,857 per Acre
00 Timberline Dr, Durant, OK 74701
00 Timberline Dr, Durant, OK 74701 -
$376,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,826 Sq Ft
2221 Shirley St, Durant, OK 74701
2221 Shirley St, Durant, OK 74701
Karen Williams
Epique Realty
(580) 633-7089
-
$50,000
- Land
- 6,011 Sq Ft
- $362,319 per Acre
12 Christopher Way, Durant, OK 74701
12 Christopher Way, Durant, OK 74701 -
$450,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
1425 Folsom Rd, Durant, OK 74701
1425 Folsom Rd, Durant, OK 74701Michelle Lyday Legacy Premier Properties, LLC
-
$1,360,000
- Land
- 160 Acres
- $8,500 per Acre
947 N Mclean Rd, Durant, OK 74701
947 N Mclean Rd, Durant, OK 74701 -
$1,195,000
- Land
- 54 Acres
- $22,130 per Acre
2259 E Rodeo Rd, Durant, OK 74701
2259 E Rodeo Rd, Durant, OK 74701 -
$825,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,558 Sq Ft
2259 E Rodeo Rd, Durant, OK 74701
2259 E Rodeo Rd, Durant, OK 74701Robbie Chandler Clear View Realty and Auction, LLC
-
$149,900
- Land
- 16,988 Sq Ft
- $384,359 per Acre
1319 N 1st Ave, Durant, OK 74701
1319 N 1st Ave, Durant, OK 74701 -
$374,985
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,923 Sq Ft
1906 Boxer Ln, Durant, OK 74701
1906 Boxer Ln, Durant, OK 74701BENJAMIN House Epique Realty
-
$379,000
- 6 Beds
- 3 Baths
- 3,236 Sq Ft
907 N 10th Ave, Durant, OK 74701
907 N 10th Ave, Durant, OK 74701Brad Aycock Active Real Estate
-
$355,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,109 Sq Ft
2086 N Ranchette, Durant, OK 74701
2086 N Ranchette, Durant, OK 74701Kassandra Wilkey Brewer Realty Group
-
$399,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,162 Sq Ft
849 Beretta Blvd, Durant, OK 74701
849 Beretta Blvd, Durant, OK 74701Tracy Stoner Epique Realty
-
$322,900
- 5 Beds
- 2 Baths
- 2,350 Sq Ft
223 N 10th Ave, Durant, OK 74701
223 N 10th Ave, Durant, OK 74701Brad Aycock Active Real Estate
-
$270,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,914 Sq Ft
1108 Gail Farrell Dr, Durant, OK 74701
1108 Gail Farrell Dr, Durant, OK 74701Shawn Stovall Active Real Estate
-
$264,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,774 Sq Ft
5001 Wilson St, Durant, OK 74701
5001 Wilson St, Durant, OK 74701Kevin Riney NE Texas Regional Realty
-
$260,498
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,618 Sq Ft
3233 Seabiscuit St, Durant, OK 74701
3233 Seabiscuit St, Durant, OK 74701Renea Roberts American Dream Realty