$700,000
- Land
- 20 Acres
- $35,000 per Acre
5491 Co Rd 209, East Bernard, TX 77435
5491 Co Rd 209, East Bernard, TX 77435$700,000
5491 Co Rd 209, East Bernard, TX 77435
5491 Co Rd 209, East Bernard, TX 77435$590,000
5491 County Road 209, East Bernard, TX 77435
5491 County Road 209, East Bernard, TX 77435$352,900
1139 Brahma Cir, East Bernard, TX 77435
Marybel Garcia Step Real Estate
$1,200,000
00 Pilcik Rd, East Bernard, TX 77435
00 Pilcik Rd, East Bernard, TX 77435$499,900
0 Highway 90 Alternate, East Bernard, TX 77435
0 Highway 90 Alternate, East Bernard, TX 77435$200,000
2219 County Road 227, East Bernard, TX 77435
Mistie Bush HomeSmart
$349,900
5913 County Road 225, East Bernard, TX 77435
Amanda Wells NextHome Platinum Realty
$149,000
005 County Road 207, East Bernard, TX 77435
005 County Road 207, East Bernard, TX 77435$445,000
444 County Road 214, East Bernard, TX 77435
Bruce Palmquist HomeSmart
$149,000
002 County Road 207, East Bernard, TX 77435
002 County Road 207, East Bernard, TX 77435$615,000
10704 Buls Rd, East Bernard, TX 77435
William Benton Rose-Rich Realty
$652,500
12172 Ora Lee Rd, East Bernard, TX 77435
12172 Ora Lee Rd, East Bernard, TX 77435$339,000
9205 County Road 273, East Bernard, TX 77435
Amy Majewski JLA Realty
$675,000
1723 County Road 216, East Bernard, TX 77435
Priscilla Essex Priority One Real Estate
$2,000,819
4950 Donaldson Rd E, East Bernard, TX 77488
4950 Donaldson Rd E, East Bernard, TX 77488$499,000
17132 County Road 268, East Bernard, TX 77435
Penny Henske Tri-County Realty, LLC - Double G Realty Group