$849,900
- Land
- 13.45 Acres
- $63,190 per Acre
31 Accornero Ln, Glastonbury, CT 06073
31 Accornero Ln, Glastonbury, CT 06073$849,900
31 Accornero Ln, Glastonbury, CT 06073
31 Accornero Ln, Glastonbury, CT 06073$559,000
228 S Main St, Manchester, CT 06040
Lisa Bowman
Coldwell Banker Realty
(860) 791-3526
$656,910
95 Rock Ridge, Manchester, CT 06040
Amy Rio
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
(860) 385-6580
$846,440
365 Hillstown Rd, Manchester, CT 06040
Amy Rio
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
(860) 864-4358
$798,000
106 Rock Ridge, Manchester, CT 06040
Amy Rio
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
(860) 650-2681
$661,360
85 Rock Ridge, Manchester, CT 06040
Amy Rio
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
(959) 500-6334
$765,520
367 Hillstown Rd, Manchester, CT 06040
Amy Rio
Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
(860) 901-2027
$685,900
1489 Main St, Glastonbury, CT 06033
Mimi Perrotti Century 21 AllPoints Realty
$850,000
290 Gardner St, Manchester, CT 06040
Andrea Rodriguez Premier Properties of CT
$614,900
518 Wickham Rd, Glastonbury, CT 06033
Mark Given Berkshire Hathaway NE Prop.
$729,000
39 Chapman Rd, Marlborough, CT 06447
Kevin Rockoff Rockoff Realty
$799,995
580 S Main St, Manchester, CT 06040
Nikki Defrancesco Coldwell Banker Realty
$675,000
1094 Hopewell Rd, South Glastonbury, CT 06073
Armand Colello Better Homes and Gardens Real Estate Executive Real Estate
$739,000
104 Old Farms Rd, South Glastonbury, CT 06073