$140,000
- Land
- 6.9 Acres
- $20,287 per Acre
94-944 Kunia Rd, Waipahu, HI 96797
94-944 Kunia Rd, Waipahu, HI 96797$140,000
94-944 Kunia Rd, Waipahu, HI 96797
94-944 Kunia Rd, Waipahu, HI 96797$550,000
56-I Kunia Rd Unit 56-I, Waipahu, HI 96797
56-I Kunia Rd Unit 56-I, Waipahu, HI 96797Showing Results 201 - 202, Page 6 of 6