$400,000
- Land
- 9.46 Acres
- $42,283 per Acre
3720 Roughrider Ln Unit North 10 Acres, East Morton, ND 58554
3720 Roughrider Ln Unit North 10 Acres, East Morton, ND 58554$400,000
3720 Roughrider Ln Unit North 10 Acres, East Morton, ND 58554$144,900
19004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
19004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$104,900
4026 Kites Ln, Bismarck, ND 58503
4026 Kites Ln, Bismarck, ND 58503$134,900
4425 Estancia Dr, Bismarck, ND 58503
4425 Estancia Dr, Bismarck, ND 58503$290,000
101 Sturgis Loop, Lincoln, ND 58504
ROXIE AUCK NEXTHOME LEGENDARY PROPERTIES
$92,500
7940 Country Hills Dr, Bismarck, ND 58503
7940 Country Hills Dr, Bismarck, ND 58503$185,000
4518 Elk Ridge Dr, Bismarck, ND 58503
4518 Elk Ridge Dr, Bismarck, ND 58503$335,900
3304 Kenner Loop, Lincoln, ND 58504
Cory Comeau CENTURY 21 Morrison Realty
$146,000
8734 Range Place, Apple Creek Township, ND 58501
8734 Range Place, Apple Creek Township, ND 58501$399,900
5830 28th Ave SE, Lincoln, ND 58504
Frankie Sue Pierson eXp Realty
$267,000
3022 Manchester St, Bismarck, ND 58504
Kelsi Hach Rafter Real Estate
$154,900
319 Kamrose Dr, Bismarck, ND 58504
319 Kamrose Dr, Bismarck, ND 58504$92,500
7961 Scenic Hills Rd, Bismarck, ND 58503
7961 Scenic Hills Rd, Bismarck, ND 58503$79,900
3486 Dakota Loop, Mandan, ND 58554
3486 Dakota Loop, Mandan, ND 58554$207,500
217 N Washington St, Bismarck, ND 58501
Jennifer Hatzenbuhler New Nest Realty, LLC
$539,900
2000 Larson Rd, Bismarck, ND 58504
2000 Larson Rd, Bismarck, ND 58504$150,000