$6,500,000
- Land
- 70 Acres
- $92,857 per Acre
2480 Paradise Trail, East Stroudsburg, PA 18301
2480 Paradise Trail, East Stroudsburg, PA 18301$6,500,000
2480 Paradise Trail, East Stroudsburg, PA 18301
2480 Paradise Trail, East Stroudsburg, PA 18301$16,800
0 Cottontail Ln Unit PM-134913, East Stroudsburg, PA 18302
0 Cottontail Ln Unit PM-134913, East Stroudsburg, PA 18302$29,000
0 Dr, East Stroudsburg, PA 18302
0 Dr, East Stroudsburg, PA 18302$390,000
325 Tower Dr, East Stroudsburg, PA 18302
James J Astromsky RE/MAX Crossroads
$349,900
331 Wooddale Rd, East Stroudsburg, PA 18302
331 Wooddale Rd, East Stroudsburg, PA 18302$850,000
248 Fenical Ln Unit 250, East Stroudsburg, PA 18302
Dianne Altieri Serhant Pennsylvania LLC
$257,900
524 Rue de John, East Stroudsburg, PA 18302
Jamie Scarpa RE/MAX Crossroads
$1,250,000
0 United States Route 209, East Stroudsburg, PA 18302
0 United States Route 209, East Stroudsburg, PA 18302$339,000
111 Little Doe Ln, East Stroudsburg, PA 18301
Chelsea Aleksich Keller Williams Real Estate - Stroudsburg
$399,000
200 Mt Nebo Rd, East Stroudsburg, PA 18301
Karyn Malsch McKeown Real Estate
$399,000
304 Whipporwill Ln, East Stroudsburg, PA 18302
Katherine Bennett RE/MAX Crossroads
$850,000
248 Fenical Ln, East Stroudsburg, PA 18302
Sam Del Rosario Serhant Pennsylvania LLC
$45,900
0 Summit Dr 16, East Stroudsburg, PA 18302
0 Summit Dr 16, East Stroudsburg, PA 18302$54,750
0 Hull Rd 86, East Stroudsburg, PA 18302
0 Hull Rd 86, East Stroudsburg, PA 18302$35,000
0 Deer Path 21 Unit 733719, East Stroudsburg, PA 18302