$440,000
456 S Kansas Loop, East Wenatchee, WA 98802
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,443 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- $305/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $454,301
Last Listing Agent Danny Zavala Laura Mounter Real Estate
$440,000
456 S Kansas Loop, East Wenatchee, WA 98802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $454,301
Last Listing Agent Danny Zavala Laura Mounter Real Estate
$399,000
788 NE Tyler Place, East Wenatchee, WA 98802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $369,613
Last Listing Agent Sharmon Huber Washington Properties
$375,000
2449 NE 4th St, East Wenatchee, WA 98802
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jackie Blanchfield eXp Realty
$485,000
2338 SE Marlette Rd, East Wenatchee, WA 98802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $479,277
Last Listing Agent Aubrey Gettman eXp Realty
$243,500
100 Simon St SE Unit 40, East Wenatchee, WA 98802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $257,477
Last Listing Agent Diane Syria CB Cascade RE - Wenatchee
$332,000
605 W Ash St, Waterville, WA 98802
Last Sold Summary
Last Listing Agent Greg Hurley Nick McLean Real Estate Group
$698,000
582 Lower Daniels Dr, East Wenatchee, WA 98802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $707,071
Last Listing Agent Jackie Blanchfield eXp Realty
$425,000
422 S Kansas Loop, East Wenatchee, WA 98802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $438,747
Last Listing Agent Lindsay Waymire Kenady Group, LLC
$1,110,000
2629 SE Falcon View Dr, East Wenatchee, WA 98802
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,080,267
Last Listing Agent Maria Lopez Real Broker LLC
$454,900
2312 2nd St SE, East Wenatchee, WA 98802