$499,950
- Land
- 1.02 Acres
- $490,147 per Acre
23 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
23 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$499,950
23 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
23 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$274,950
35 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
35 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$224,950
3 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
3 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$524,950
21 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
21 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$249,950
14 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
14 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$524,950
20 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
20 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$499,950
22 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
22 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$249,950
13 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
13 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$249,950
2 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245
2 Littlecote Ln, Louisville, KY 40245$349,900
14104 Lake Forest Ln, Louisville, KY 40245
14104 Lake Forest Ln, Louisville, KY 40245$349,900
14108 Lake Forest Ln, Louisville, KY 40245
14108 Lake Forest Ln, Louisville, KY 40245$679,947
2906 Travis French Trail, Fisherville, KY 40023
Janice Waugh Real Estate Unlimited
$721,496 New Construction
6920 Floyds Ridge Ct, Crestwood, KY 40014
$708,020 New Construction
6827 Meadows Bend Ct, Crestwood, KY 40014
$498,000
16805 Green Crest Ln, Louisville, KY 40245
Brandon Feltner Kentucky Land and Home
$350,000
11710 Robindale Rd, Louisville, KY 40243
Laurie Huelsman Real Estate Unlimited
$229,000
2704 Bradford Commons Dr Unit 201, Louisville, KY 40299