$850,000
10 Devon Place, Northport, NY 11768
- 4 Beds
- 4 Baths
- 3,127 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $272/SF
- 223 Days On Market
Current Estimated Value $964,958
Last Listing Agent Catherine Wallack Daniel Gale Sothebys Intl Rlty
10 Devon Place, Northport, NY 11768