$685,000
- Land
- 31 Acres
- $22,097 per Acre
77 Harbor Hill Rd, Heber Springs, AR 72543
77 Harbor Hill Rd, Heber Springs, AR 72543$685,000
77 Harbor Hill Rd, Heber Springs, AR 72543
77 Harbor Hill Rd, Heber Springs, AR 72543$55,000
Lot 50 Buckhead Trail, Drasco, AR 72530
Lot 50 Buckhead Trail, Drasco, AR 72530$55,000
Lot 48 Buckhead Trail, Drasco, AR 72530
Lot 48 Buckhead Trail, Drasco, AR 72530$145,000
Lot 4 Island Shores Dr, Drasco, AR 72530
Lot 4 Island Shores Dr, Drasco, AR 72530$55,000
Lot 47 Buckhead Trail, Drasco, AR 72530
Lot 47 Buckhead Trail, Drasco, AR 72530$960,000
290 Trout Haven Dr, Heber Springs, AR 72543
Boyd Anderson Crye*Leike Brock Real Estate
$349,000
3345 Riverbend Rd, Heber Springs, AR 72543
3345 Riverbend Rd, Heber Springs, AR 72543$1,200,000
0 Crestwood Dr Unit 26004892, Heber Springs, AR 72543
0 Crestwood Dr Unit 26004892, Heber Springs, AR 72543$249,900
3195 Brownsville Rd, Greers Ferry, AR 72067
3195 Brownsville Rd, Greers Ferry, AR 72067$49,900
00 Island Shores, Greers Ferry, AR 72067
00 Island Shores, Greers Ferry, AR 72067$455,000
244 & 250 Wanda Ln, Heber Springs, AR 72543
Jan Hearn Crye*Leike Brock Real Estate
$315,000
1224 Twin Coves Cir, Greers Ferry, AR 72067
Katherine 'Katie' Smith Carlton Lake Realty
$64,900
Lot 21 Vida Del Lago Subdivision, Greers Ferry, AR 72067
Lot 21 Vida Del Lago Subdivision, Greers Ferry, AR 72067$2,950,000
501 Trout Haven Dr, Heber Springs, AR 72543
Will Smith Capital Sotheby's International Realty
$349,900
3193 Brownsville Rd, Higden, AR 72067
Randall Nichols Nichols Realty Express