$660,000
30 Rampart W, Media, PA 19063
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,920 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- $226/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $660,120
Last Listing Agent Kristin Ciarmella Keller Williams Realty Devon-Wayne
30 Rampart W, Media, PA 19063