$1,999,999
- Land
- 61.26 Acres
- $32,648 per Acre
HWY 281 Laguna Seca Rd S, Edinburg, TX 78541
HWY 281 Laguna Seca Rd S, Edinburg, TX 78541$1,999,999
HWY 281 Laguna Seca Rd S, Edinburg, TX 78541
HWY 281 Laguna Seca Rd S, Edinburg, TX 78541$269,000
3413 Showboat Dr, Edinburg, TX 78541
Sarah Kulungowski Trinity Realty & Investments
$1,600,000
404 N McColl Rd, Edinburg, TX 78541
404 N McColl Rd, Edinburg, TX 78541$328,990
15527 Sereno St, McAllen, TX 78504
$294,990
15405 N Brisas St, McAllen, TX 78504
$285,990
15507 Sereno St, McAllen, TX 78504
$289,990
15511 Sereno St, McAllen, TX 78504
$425,000
10606 Highway 281, Edinburg, TX 78542
10606 Highway 281, Edinburg, TX 78542$340,000
4312 W Chapin St, Edinburg, TX 78541
Mirelle Acuna The Firm Real Estate Co. Llc
$51,000
0 Lorese Ln Unit 498134, Edinburg, TX 78541
0 Lorese Ln Unit 498134, Edinburg, TX 78541$289,000
611 Dalobo Blvd, Edinburg, TX 78541
Veronica Alonzo
Shalom Realty & Investments Llc
(956) 593-6148
$1,617,165
0 W Monte Cristo Rd Unit 490413, Edinburg, TX 78541
0 W Monte Cristo Rd Unit 490413, Edinburg, TX 78541$148,500
417 W Cooper St, Edinburg, TX 78541
Adolfo Hinojosa Fox Real Estate Pros
$287,000
1305 W Oscar St, Edinburg, TX 78541
Vanessa Grimaldo Big Realty
$74,500
0 N Woody St, Edinburg, TX 78541
0 N Woody St, Edinburg, TX 78541$665,500
13601 N 41st Ln, Edinburg, TX 78541
Mark Cardenas
Exp Realty Llc
(956) 597-7009
$249,900
509 Choke Canyon St, Edinburg, TX 78541
Brenda Ochoa Keller Williams Realty RGV
$247,990
Bluebonnet Plan at Las Brisas at Tres Lagos, McAllen, TX 78504