$450,000
- Land
- 12 Acres
- $37,500 per Acre
0 N Kenyon Rd, Edinburg, TX 78542
0 N Kenyon Rd, Edinburg, TX 78542$450,000
0 N Kenyon Rd, Edinburg, TX 78542
0 N Kenyon Rd, Edinburg, TX 78542$430,000
2103 Taxco Ct, Edinburg, TX 78542
Albert Rodriguez TRINITY REALTY & INVESTMENTS
$417,000
2311 Gregg Dr, Edinburg, TX 78542
Leah Vargas Keller Williams Realty RGV
$500,000
1802 W Cortlandt St, Edinburg, TX 78541
Preshina Samtani Key Realty
$420,000
5102 W Schunior St, Edinburg, TX 78541
Manuel Zavala Saneti Realty Group
$485,000
1613 Molino Dr, Edinburg, TX 78541
Bryanna Hernandez Imperio Real Estate Llc
$499,900
6418 N Expressway 281, Edinburg, TX 78542
6418 N Expressway 281, Edinburg, TX 78542$475,000
12022 E State Highway 107, Edinburg, TX 78542
Samantha Reynoso Luxoria Realty Llc
$500,000
1706 W Cortlandt St, Edinburg, TX 78541
Preshina Samtani Key Realty
$459,900
13704 Belle Ct, Edinburg, TX 78541
Robert Kirby Keller Williams Realty RGV
$470,000
6607 Hercules Ave, Edinburg, TX 78542
Myrna Villasenor Dominion Real Estate
$475,000
4605 Mile 8 1 2 Rd, Edinburg, TX 78541
4605 Mile 8 1 2 Rd, Edinburg, TX 78541$425,000
401 Ric Mar St, Edinburg, TX 78541
Homer Avila Capital Advisors Real Estate Group
$410,000
2724 E Bvlgari Dr, Edinburg, TX NULL
Edgar Carranza Kingsforth Realty
$400,000
0 S Raul Longoria Rd Unit 492283, Edinburg, TX 78539
0 S Raul Longoria Rd Unit 492283, Edinburg, TX 78539$401,990
1601 E Marquise St, Edinburg, TX 78542
$485,000
1308 Shavano Dr, Edinburg, TX 78541
Emiliano Perez Alliance Real Estate Group