$424,000
- Land
- 10 Acres
- $42,400 per Acre
0 N Council Rd Unit Tract 2, Edmond, OK 73012
0 N Council Rd Unit Tract 2, Edmond, OK 73012$424,000
0 N Council Rd Unit Tract 2, Edmond, OK 73012
0 N Council Rd Unit Tract 2, Edmond, OK 73012$289,900
17919 Arbor Ln, Edmond, OK 73012
Rick Lashley Keller Williams Central OK ED
$363,400 New Construction
4116 NW 180th St, Edmond, OK 73012
Karen Blevins Chinowth & Cohen
$2,750,000
2605 Oakcrest Dr, Edmond, OK 73012
Wyatt Poindexter The Agency
$490,340 New Construction
3324 Courtney Creek Dr, Edmond, OK 73012
Zach Holland Premium Prop, LLC
$322,490 New Construction
3709 Lynne Ave, Edmond, OK 73012
Zach Holland Premium Prop, LLC
$361,840 New Construction
3708 Lynne Ave, Edmond, OK 73012
Zach Holland Premium Prop, LLC
$520,400 New Construction
18140 Fields Dr, Oklahoma City, OK 73012
Alex Trinidad Executive Homes Realty LLC
$544,500 New Construction
18128 Fields Dr, Oklahoma City, OK 73012
Alex Trinidad Executive Homes Realty LLC
$514,500 New Construction
18132 Fields Dr, Oklahoma City, OK 73012
Alex Trinidad Executive Homes Realty LLC
$548,900 New Construction
18120 Fields Dr, Oklahoma City, OK 73012
Alex Trinidad Executive Homes Realty LLC
$699,000
20135 Antler Farms Dr, Edmond, OK 73012
Jennifer Beale LIME Realty
$649,000 Open Sun 2PM - 4PM
1404 NW 189th St, Edmond, OK 73012
Misti Aduddell McGraw REALTORS (BO)
$634,999 New Construction
19640 Stratmore Way, Edmond, OK 73012
Don Cashman Metro First Realty
$351,344 New Construction
London - Canvas Collection Plan at Knox Farm, Edmond, OK 73012