$179,880
- Land
- 2.07 Acres
- $86,920 per Acre
7032 Split Fence Ln, Edmond, OK 73034
7032 Split Fence Ln, Edmond, OK 73034$179,880
7032 Split Fence Ln, Edmond, OK 73034
7032 Split Fence Ln, Edmond, OK 73034$225,000
923 Castle Rd, Edmond, OK 73034
Karen Li Epic Real Estate
$277,500
2801 Morgan Trail, Edmond, OK 73012
Brandon Coon McKinnon Realty LLC
$288,116 New Construction
Dawson - Canvas Collection Plan at Knox Farm, Edmond, OK 73012
$279,490 New Construction
The John Plan at Delmer Lakes North, Edmond, OK 73012
$298,500
9896 Abington Cir, Edmond, OK 73025
Chance Daggs OK Flat Fee Realty
$179,900
800 NW 138th St, Edmond, OK 73013
Mitra Senemar Senemar & Associates
$263,650 New Construction
Snapdragon Plan at Chateauberry, Edmond, OK 73012
$286,770 New Construction
4717 Elkmont Ln, Edmond, OK 73003
$244,900
113 Woodbridge Cir, Edmond, OK 73012
Jennifer Lacatus Chinowth & Cohen
$205,000
226 E Ayers St, Edmond, OK 73034
Julie Routzahn Keller Williams Realty Elite
$300,000
15613 Summit Parke Dr, Edmond, OK 73013
Leslie McGonigal McGraw REALTORS (BO)
$190,000
1700 Cambria Dr, Edmond, OK 73013
1700 Cambria Dr, Edmond, OK 73013$253,500
7001 James Creek Trail, Edmond, OK 73034
7001 James Creek Trail, Edmond, OK 73034$254,000
2213 NW 157th St, Edmond, OK 73013
Cody Schmeling Copper Creek Real Estate
$275,000
18432 Camborne Ave, Edmond, OK 73012
Justin Neely H&W Realty Branch
$150,000
6725 Royale Ct, Edmond, OK 73025
6725 Royale Ct, Edmond, OK 73025$263,200 New Construction
19633 NW Ferris Dr, Edmond, OK 73012
$230,000
208 E 30th St, Edmond, OK 73013