$134,900
- Land
- 9.5 Acres
- $14,200 per Acre
21 Timberline Trail, Mammoth Cave, KY 42259
21 Timberline Trail, Mammoth Cave, KY 42259$134,900
21 Timberline Trail, Mammoth Cave, KY 42259
21 Timberline Trail, Mammoth Cave, KY 42259$64,900
21 & 22 Cedar Point Rd, Bee Spring, KY 42207
21 & 22 Cedar Point Rd, Bee Spring, KY 42207$230,000
4620 Brownsville Rd, Brownsville, KY 42210
Jill Pruyear Coldwell Banker Legacy Group
$169,000
585 Trailwoods Ln, Leitchfield, KY 42754
Carla Meredith Greater Nolin Lake Realty Group
$229,000
194 Seans Pass, Cub Run, KY 42729
Carol Humphrey Greater Nolin Lake Realty Group
$712,000
89 AC Cub Run Rd, Cub Run, KY 42729
89 AC Cub Run Rd, Cub Run, KY 42729$575,000
346 Serenity Cove Ln, Mammoth Cave, KY 42259
Melissa Albert EXP Realty, LLC
$269,900 New Construction
1155 New Grove Rd, Smiths Grove, KY 42171
Adam Updegraff Real Broker, LLC
$194,900
68 Beech St, Smiths Grove, KY 42171
Erin Goodwin Cedar Hill Properties
$239,900
1870 Brier Creek Rd, Mammoth Cave, KY 42259
Quinton Taylor United Real Estate Louisville
$69,900
331-3 Oakland Hills Blvd, Leitchfield, KY 42754
331-3 Oakland Hills Blvd, Leitchfield, KY 42754$129,900
11013 Kentucky 259, Bee Spring, KY 42207
Martin Shuck MLSCO Realty
$64,000
1718 Ray Houchin Rd, Smiths Grove, KY 42171
1718 Ray Houchin Rd, Smiths Grove, KY 42171$21,000
1893 Morgantown Rd, Brownsville, KY 42210
1893 Morgantown Rd, Brownsville, KY 42210$685,000
208 Brinkleys Lake Access Rd, Mammoth Cave, KY 42259
Elizabeth Boland Skelton Company REALTORS
$989,900 New Construction