$135,000
- Land
- 30 Acres
- $4,500 per Acre
3900 Southfield Rd, El Dorado, AR 71730
3900 Southfield Rd, El Dorado, AR 71730$135,000
3900 Southfield Rd, El Dorado, AR 71730
3900 Southfield Rd, El Dorado, AR 71730$149,000
1803 Lauri Ave, El Dorado, AR 71730
Jacquelyn Fuller Jan's Realty
$55,000
0 Unit 26020244, El Dorado, AR 71730
0 Unit 26020244, El Dorado, AR 71730$56,000
806 Goodwin St, El Dorado, AR 71730
Jacquelyn Fuller Jan's Realty
$99,000
157 Barbara St, El Dorado, AR 71730
Cari Black Jan's Realty
$250,000
1107 W Main St, El Dorado, AR 71730
Vicki Templeton Century 21 United
$69,000
347 Philadelphia Rd, El Dorado, AR 71730
Bruce Woolsey Century 21 United
$297,000
2109 Pinewood Dr, El Dorado, AR 71730
Caitlin Hogue Southern Realty Group
$125,000
30 Acres Southfield Rd, El Dorado, AR 71730
30 Acres Southfield Rd, El Dorado, AR 71730$525,000
214 Millcreek Dr, El Dorado, AR 71730
Janice Long Jan's Realty
$164,000
164 E Main St, Calion, AR 71724
Jennifer Ray CENTURY 21 Real Estate Unlimited
$245,000
127 N Merle St, El Dorado, AR 71730
Travontae Cook Jan's Realty
$260,000
619 Nolia Ave, El Dorado, AR 71730
Bruce Woolsey Century 21 United
$435,000
2130 N Calion Rd, El Dorado, AR 71730
Vicki Templeton Century 21 United
$229,900
1222 Crestwood Dr, El Dorado, AR 71730
Jason Reed Century 21 United
$185,000
5697 Junction City Hwy, El Dorado, AR 71730
Bruce Woolsey Century 21 United
$1
616 E 6th St, El Dorado, AR 71730
Mark Hodnett Hodnett Realty Group
$299,000
2321 N Calion Rd, El Dorado, AR 71730
Janice Long Jan's Realty