$291,950 Last List Price Sold Jul 28, 2025
3849 Perspective St, El Paso, TX 79938
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,605 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $182/SF
- 113 Days On Market
Last Listing Agent Lane Harris Harris Real Estate Group, Inc.
3849 Perspective St, El Paso, TX 79938