$100,000
- Land
- 5.8 Acres
- $17,241 per Acre
17500 Bettina Ave, El Paso, TX 79938
17500 Bettina Ave, El Paso, TX 79938$100,000
17500 Bettina Ave, El Paso, TX 79938
17500 Bettina Ave, El Paso, TX 79938$185,000
14472 Jim Bridger Rd, Homestead Meadows North, TX 79938
14472 Jim Bridger Rd, Homestead Meadows North, TX 79938$180,000
14647 Van Fleet Rd, El Paso, TX 79938
14647 Van Fleet Rd, El Paso, TX 79938$154,950
14651 Tangerine Ave, Homestead Meadows North, TX 79938
14651 Tangerine Ave, Homestead Meadows North, TX 79938$139,950
14747 Van Fleet Rd, El Paso, TX 79938
14747 Van Fleet Rd, El Paso, TX 79938$100,000
7032 Delia Ave, El Paso, TX 79938
7032 Delia Ave, El Paso, TX 79938$115,000
El Paso, TX 79938
Cristina Vazquez Realty One Group Mendez Burk
Showing Results 41 - 47, Page 2 of 2