$225,000
- Land
- 5.08 Acres
- $44,291 per Acre
14430 Eichelberger Ave, El Paso, TX 79938
14430 Eichelberger Ave, El Paso, TX 79938$225,000
14430 Eichelberger Ave, El Paso, TX 79938
14430 Eichelberger Ave, El Paso, TX 79938$285,000
11633 Andrienne Dr, El Paso, TX 79936
Angel Almeida ERA Sellers & Buyers Real Esta
$575,000
4209 Park Hill Dr, El Paso, TX 79902
Katrice Littlejohn El Paso Elite Property Management
$469,900
2988 Tierra Cortez Ave Unit A & B, El Paso, TX 79938
Michael Kolstad ERA Sellers & Buyers Real Esta
$216,000
2210 Radford St, El Paso, TX 79903
2210 Radford St, El Paso, TX 79903$245,000
14712 Shape Dr, El Paso, TX 79928
Said Medina ClearView Realty
$204,999
1519 Passero Dr, El Paso, TX 79903
Susan Mancha RE/MAX Associates
$420,000
929 Ada Ln, El Paso, TX 79932
Jesus Villanueva The Real Estate Agency
$373,855
13309 Emerald Fire Ct, El Paso, TX 79928
$295,000
12453 Cayo Norte Dr, El Paso, TX 79934
Carlos Chavez Home Pros Real Estate Group
$289,950
12184 Bahjat Dr, El Paso, TX 79934
Husam Sam Jallad El Paso Elite Realty
$328,285
724 Paseo Del Agua St, El Paso, TX 79928
$250,000
401 Cinecue Way, El Paso, TX 79907
Aileen Soto The WAR Team
$400,000
933 Ada Ln, El Paso, TX 79932
Jesus Villanueva The Real Estate Agency
$316,735
908 Pettus Place, El Paso, TX 79928
$265,000
537 Ridgemont Dr, El Paso, TX 79912
Oscar Escobar Redfin Corporation
$760,000
6489 Calle Placido Dr, El Paso, TX 79912
Rachel Ludeman
Sandy Messer And Associates
(915) 233-4169
$285,000
12830 Osmotherley Ave, El Paso, TX 79928
Diego Romay ERA Sellers & Buyers Real Esta