$254,000
- Land
- 3.68 Acres
- $69,059 per Acre
2614 County Road 466, Elgin, TX 78621
2614 County Road 466, Elgin, TX 78621$254,000
2614 County Road 466, Elgin, TX 78621
2614 County Road 466, Elgin, TX 78621$189,900
114 Empire St, Elgin, TX 78621
114 Empire St, Elgin, TX 78621$127,072
1044 Saratoga Way N, Elgin, TX 78621
1044 Saratoga Way N, Elgin, TX 78621$215,407
1069 Saratoga Way S, Elgin, TX 78621
1069 Saratoga Way S, Elgin, TX 78621$599,000
330 Arbors Cir, Elgin, TX 78621
Kelly Koenning Jeanette Shelby, Realtors
$189,900
112 Empire St, Elgin, TX 78621
112 Empire St, Elgin, TX 78621$529,900 New Construction
1136 Country Road 484 Rd, Elgin, TX 78621
Diego Fernandez All City Real Estate Ltd. Co
$123,341
1008 Monmouth Ct SW, Elgin, TX 78621
1008 Monmouth Ct SW, Elgin, TX 78621$800,000
12212 Ballerstedt Rd, Elgin, TX 78621
Vianey Suarez EG Realty
$489,000
581 Highway 95 S, Elgin, TX 78621
Kreshnik Shehu All City Real Estate Ltd. Co
$674,900
915 State Highway 95 Unit A, Elgin, TX 78621
915 State Highway 95 Unit A, Elgin, TX 78621$315,000
TBD Roemer Rd, Elgin, TX 78621
TBD Roemer Rd, Elgin, TX 78621$121,018
1011 Monmouth Ct NE, Elgin, TX 78621
1011 Monmouth Ct NE, Elgin, TX 78621$254,000
2630 County Road 466, Elgin, TX 78621
2630 County Road 466, Elgin, TX 78621$199,000
156 Empire St, Elgin, TX 78621
156 Empire St, Elgin, TX 78621$2,217,600
TBD Hwy 290 E Lot 1, Elgin, TX 78621
TBD Hwy 290 E Lot 1, Elgin, TX 78621$674,000
TBD Fm 696 Tract 1, Elgin, TX 78621
TBD Fm 696 Tract 1, Elgin, TX 78621$625,000
610 Pleasant Grove Rd, Elgin, TX 78621