$350,500 Sold Aug 08, 2025
306 Nicholas Ridge Dr, Elizabethtown, KY 42701
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,576 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $136/SF
- 63 Days On Market
Current Estimated Value $346,111
Last Listing Agent Aaron Pennington PENNINGTON PROPERTIES
306 Nicholas Ridge Dr, Elizabethtown, KY 42701