$149,000
- Land
- 13.98 Acres
- $10,658 per Acre
County Road 1202, Elkhart, TX 75839
County Road 1202, Elkhart, TX 75839$149,000
County Road 1202, Elkhart, TX 75839
County Road 1202, Elkhart, TX 75839$110,000
000 An County Road 195 Tr 7a(2), Elkhart, TX 75839
000 An County Road 195 Tr 7a(2), Elkhart, TX 75839$110,000
000 An County Road 195 Tr 7a(1), Elkhart, TX 75839
000 An County Road 195 Tr 7a(1), Elkhart, TX 75839$110,000
000 An County Road 195 Tract 7a(2), Elkhart, TX 75839
000 An County Road 195 Tract 7a(2), Elkhart, TX 75839$532,890
0 An County Road 104, Elkhart, TX 75839
0 An County Road 104, Elkhart, TX 75839$949,000
2664 An County Road 103, Elkhart, TX 75839
Christie Scroggins
Landmark Realty LLC.
(903) 485-7239
$890,000
12803 Fm 322, Elkhart, TX 75839
Jamie Henderson
Landmark Realty LLC.
(903) 605-1179
$110,000
000 An County Road 195 Tract 7a(1), Elkhart, TX 75839
000 An County Road 195 Tract 7a(1), Elkhart, TX 75839$412,750
108 An County Road 167, Elkhart, TX 75839
Christie Scroggins
Landmark Realty LLC.
(903) 664-7151
$198,000
136 County Road 1260, Elkhart, TX 75839
136 County Road 1260, Elkhart, TX 75839$645,000
000 An County Road 100, Elkhart, TX 75839
000 An County Road 100, Elkhart, TX 75839$430,000
1735 An County Road 100, Elkhart, TX 75839
Christie Scroggins
Landmark Realty
(903) 627-4206
$359,000
0 Texas 19, Elkhart, TX 75839
0 Texas 19, Elkhart, TX 75839$149,900
550 U S 287, Elkhart, TX 75839
550 U S 287, Elkhart, TX 75839$649,000
3219 Fm 1817, Elkhart, TX 75839
3219 Fm 1817, Elkhart, TX 75839$10,900,000