$55,000
- Land
- 3.71 Acres
- $14,825 per Acre
0 Briar Ridge Ln Unit 10162063, Ellamore, WV 26267
0 Briar Ridge Ln Unit 10162063, Ellamore, WV 26267$55,000
0 Briar Ridge Ln Unit 10162063, Ellamore, WV 26267
0 Briar Ridge Ln Unit 10162063, Ellamore, WV 26267$60,000
TBD Thornberry Ln, Ellamore, WV 26267
TBD Thornberry Ln, Ellamore, WV 26267$82,500
111 Briar Ridge Ln, Ellamore, WV 26267
111 Briar Ridge Ln, Ellamore, WV 26267