$125,000
- Land
- 5.49 Acres
- $22,769 per Acre
LOT 7 Fm 779, Emory, TX 75440
LOT 7 Fm 779, Emory, TX 75440$125,000
LOT 7 Fm 779, Emory, TX 75440
LOT 7 Fm 779, Emory, TX 75440$166,500
Lot 1 & 2 County Road 3410, Emory, TX 75440
Lot 1 & 2 County Road 3410, Emory, TX 75440$118,000
Lot 63, 64 Private Road 5939, Emory, TX 75497
Lot 63, 64 Private Road 5939, Emory, TX 75497$187,500
LOT 1 Fm 2795, Emory, TX 75440
LOT 1 Fm 2795, Emory, TX 75440$127,140
Lot 6 Rains Cr1140 Rd, Emory, TX 75440
Lot 6 Rains Cr1140 Rd, Emory, TX 75440$140,000
395 Rs County Road 1320, Emory, TX 75440
395 Rs County Road 1320, Emory, TX 75440$195,000
122 Fm 275, Emory, TX 75440
Tracey Pitre Lone Star Realty
$149,900
129&131 N Dunbar Ln, Emory, TX 75440
Jana Dodd
$112,125
Lot 3 Rains Cr1140 Rd, Emory, TX 75440
Lot 3 Rains Cr1140 Rd, Emory, TX 75440$172,750
Lot #7 Rs County Road 1150, Emory, TX 75440
Lot #7 Rs County Road 1150, Emory, TX 75440$161,500
4.98 Acres Rs County Road 3410, Emory, TX 75440
4.98 Acres Rs County Road 3410, Emory, TX 75440$159,900
TBD Anglers Point Dr, Emory, TX 75440
TBD Anglers Point Dr, Emory, TX 75440$175,000
000 Rs County Road 3345, Emory, TX 75440
000 Rs County Road 3345, Emory, TX 75440$175,000
TBD Rs County Road 3345, Emory, TX 75440
TBD Rs County Road 3345, Emory, TX 75440$125,000
LOT 12 Fm 779, Emory, TX 75440
LOT 12 Fm 779, Emory, TX 75440$176,000
726 W Lennon Dr, Emory, TX 75440
Courtney Harrell Leslie Cain Realty
$185,250
TBD Rs County Road 1150 Unit Lot 6, Emory, TX 75440
TBD Rs County Road 1150 Unit Lot 6, Emory, TX 75440$118,000