$125,000
- Land
- 1.14 Acres
- $109,842 per Acre
301 Martinez Rd, Alma, TX 75119
301 Martinez Rd, Alma, TX 75119$125,000
301 Martinez Rd, Alma, TX 75119
301 Martinez Rd, Alma, TX 75119$250,000
1106 Edgewood St, Ennis, TX 75119
Brett Davenport OnDemand Realty
$150,000
258 Martinez Rd, Alma, TX 75119
258 Martinez Rd, Alma, TX 75119$285,999 New Construction
1069 Shady Oaks Dr, Ennis, TX 75119
$1,624,112
1401 Jack McKay Blvd, Ennis, TX 75119
1401 Jack McKay Blvd, Ennis, TX 75119$179,999
909 S Carlton St, Ennis, TX 75119
Krissy Mireles eXp Realty - Krissy Mireles Team
$150,000
300 Martinez Rd, Alma, TX 75119
300 Martinez Rd, Alma, TX 75119$165,000
409 NW Main St, Ennis, TX 75119
Destinee Rudd City Real Estate
$175,000
0000 Sandswitch Rd, Ennis, TX 75119
0000 Sandswitch Rd, Ennis, TX 75119Price To Be Determined New Construction
Cascade II Plan at The Hollow, Ennis, TX
$325,000
806 N Preston St, Ennis, TX 75119
Jake Willingham Keller Williams Realty
$269,990 New Construction
1603 Romans Rd, Ennis, TX 75119
Bradley Tiffan Legend Home Corp
$328,990 New Construction
797 Barton Dr, Ennis, TX 75119
$298,999
711 W Knox St, Ennis, TX 75119
Hayden Rieper CENTURY 21 Judge Fite Co.
$264,999 New Construction
Idlewood Plan at Prairie View - Cottage Collection, Ennis, TX 75119
$590,000
2900 Terrytown Dr, Ennis, TX 75119
Emily Khoury Ebby Halliday, REALTORS
$252,999 New Construction
Oakridge Plan at Prairie View - Cottage Collection, Ennis, TX 75119
$250,000
203 E Bremond St, Ennis, TX 75119
Alma Guzman Monument Realty
$125,000
TBD Barker Ln, Rice, TX 75155