$701,500
2666 Winnemissett Oaks Dr, Deland, FL 32724
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,686 Sq Ft
- Built 2007
Last Sold Summary
- $261/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $711,637
Last Listing Agent Charlie Peterson KELLER WILLIAMS HERITAGE REALTY
2666 Winnemissett Oaks Dr, Deland, FL 32724